• وبلاگ

چرا پرداخت سالیانه فست پرتال به سود شماست؟

اصلا بعید نیست که بعد از مشاهده تعرفه های سایت ساز فست پرتال،فکر کنید که ما قصد داریم هزینه ی اضافه از شما بگیریم زیرا شرکت های طراحی سایت زیادی هستند که به شما پیشنهاد طراحی وب سایت با یک بار پرداخت را به شما می دهند.پس قطعا یک جای کار ما می لنگد.

اما واقعا اینطور نیست!اگر مقداری دقیق تر شویم،متوجه این امر می شوید که ما چیزی را نمی خواهیم از شما پنهان کنیم و قصد نداریم سر شما کلاه بگذاریم.در واقع،سیستم اشتراکی سایت ساز فست پرتال،مزیت هایی برای شما دارد که تقریبا در هیچ روش طراحی وب سایت وجود ندارد،در ادامه با معرفی این مزایا با ما همراه باشید.

 

10 مزیت پرداخت سالیانه فست پرتال

ما در این مقاله به 10 مزیت پرداخت سالیانه طراحی سایت با استفاده از فست پرتال اشاره می کنیم قطعا این مطالعه این مزایا می تواند در تصمیم گیری به شما کمک بسزایی کند.

 


1-فست پرتال یک ابزار همه جانبه برای طراحی و مدیریت سایت است


قبل از هر چیز،اجازه دهید یک مسائله مهم را برای شما روشن کنیم.با استفاده از سایت ساز فست پرتال،شما فقط یک وب سایت نخواهید داشت بلکه یک محیط مدیریتی از هر لحاظ کامل و بسیار بسیار ساده برای مدیریت وب سایت خود در اختیار دارید.این محیط همه ی امکاناتی که شما نیاز دارید را به به صورت یکجا در اختیارتان می گذارد امکاناتی از قبیل راه اندازی ، ویرایش و ابزارهایی که به رشد وب سایت شما کمک می کنند اما منظور دقیق چیست؟

در مرحله اول کار با فست پرتال شما قالی از میان قالب های رایگان فست پرتال انتخاب می کنید در مرحله دوم قالب مورد نظر را مطابق با سلیقه خود ویرایش می کنید و در مرحله بعد یک دامنه اختصاصی  مثل (www.yourdomain.com)خریداری می کنید.اما این پایان داستان نیست بعد از این وب سایت خود را راه اندازی کردید هر وقت که خواستید می توانید آن را ویرایش کنید،صفحه های جدید به آن اضافه کنید،محتوای جدید درون صفحات قرار دهید،ایمیل سازمانی به عنوان مثال (info@yourdomain.com)برای خود بسازید،آمار بازدید کنندگان خود را بررسی کنید و..

قطعا اگر یک بار به صورت آزمایشی در پنل مدیریت فست پرتال وارد بشوید،از تنوع و امکانات بالای آن لذت خواهید برد،امکاناتی که در دیگر روش های طراحی سایت ، به این صورت ساده و در یک پکیج به صورت یکجا عرضه نمی شود.

 


2-به راحتی هر چه تمام تر وب سایت خود را ویرایش کنید


تصور کنید که یک طراح سایت برای شما وب سایتی را طراحی کند،وب سایتی که با توجه به نیازهای فعلی شما طراحی شده اما دو ماه دیگر چه ؟ یک سال دیگر چه ؟ بالاخره زمانی فرا می رسد که نیاز دارید تغییرانی در آن اعمال کنید  آن را گسترش دهید و یا اصلا از ابتدا آن را طراحی کنید آن موقع چه می کنید؟ قطعا با طراحی سایت خود تماس می گیرید و از او می خواهید تغییرات را برای شما اعمال کند در این مواقع قطعا طراح از شما درخواست هزینه می کند چون خدمات جدید مستلزم زمان است و طراح شما هم وقتی زمان می گذارد از شما درخواست هزینه دارد و شاید اصلا طراح شما وقت انجام این کار را نداشته باشد یا اصلا شاید در دسترس نباشد گذشته از این مسائل این امر زمان بر خواهد بود.

اما در فست پرتال کمی داستان متفاوت است همانطور که قبلا که هم اشاره کردیم ،طراحی سایت با فست پرتال این امکان را به شما می دهد که در هر زمانی که اراده کنید با چند کلیک ساده و ساده ترین نحو سایت خود را تغییر دهید و هزینه ای هم نپردازید.

 


3-ریسکی که متحمل می شوید در روش پرداخت سالیانه کمتر است


برای طراحی یک  سایت قوی و با امکانات بالا شما باید هزینه چندین میلیونی متحمل شوید هزینه ای که قطعه در ابتدای کار برای شما خوشایند نیست از یک سوی دیگر اگر هم بخواهید هزینه کمتری بپردازید نتیجه خوب نخواهد بود و در نهایت وب سایتی ضعیفی خواهید داشت که به هیچ دردی نمی خورد و هزینه ای که این وسط دور ریخته اید.

اما باز هم روش کاری در فست پرتال متفاوت است شما با استفاده از سایت ساز فست پرتال هزینه ای که می پردازید هزینه ی همان وب سایت ضعیف است اما وب سایتی که در اختیار شما قرار می گیرد در حد و اندازه یک وب سایت چند میلیونی است در واقع یکی از اهداف ما هم دقیقا همین است که شما بتوانید با هزینه ای مناسب و ریسک کمتر وارد بازار کار اینترنت شوید

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم شما وب سایت خود را با هزینه ای کم راه اندازی می کنید اگر به سودتان بود آن را حفظ می کنید و اگر نبود دیگر آن را تمدید نمی کنید این به این معناست که ریسک بزرگی نمی کنید.

 


4-در فست پرتال بابت فضای سایت(هاست) هزینه ای دریافت نمی شود


مسئله ای که هیچ یک از طراحان سایت با مشتری های خود عنوان نمی کنند مسئله فضای سایت است که خب البته حق هم دارند چون یک مقوله جداگانه است .تمامی وب سایت ها به یک فضا نیاز دارند که اطلاعات سایت در آن جا قرار بگیرد و این فضا هم هزینه ای ماهیانه یا سالیانه دارد هیچ راهی فراری هم نیست به عبارتی تا فضایی نباشد شما نمی توانید وب سایتتان را نمایش دهید.

ولی در سایت ساز فست پرتال شما هیچگونه هزینه ای بابت هاست پرداخت نمی کنید و آن را به همراه وب سایت خود دریافت خواهید کرد.ضمن اینکه،این مورد را هم نباید فراموش کرد:هاستی که شما از ما تحویل می گیرید از یک شرکت آلمان تهیه شده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است کیفیت به معنای آنکه شاهد قطع و وصل و یا هر گونه اختلالی نخواهید بود که اگر شما خودتان بخواهید چنین هاستی را تهیه کنید باید مبلغ بالایی را بپردازید.


      5-تیم فست پرتال همیشه پاسخگوی شماست


پشتیبانی در ارائه هر گونه خدماتی همیشه حرف اول را می زند و مسئله کوچکی نیست،تصور کنید بعد از یک ماه برای وب سایت شما مشکلی پیش آمده، اگر کمی به آینده نگری کنید قطعا به اهمیت پشتیبانی خوب پی خواهید برد.اما شما نمی توانید از طراح سایت خود این انتظار را داشته باشید که دائما در کنار شما باشد مگر آنکه ماهیانه به او هزینه ای پرداخت کنید شاید در ابتدا افرادی مدعی پشتیبانی بشوند اما مدتی که گذشت خواهید دید که دیگر رغبتی به پاسخگویی شما ندارند چون پول خود را دریافت کرده اند و دیگر شما برایشان سودی ندارید!

اما این مسئله در مورد فست پرتال صدق نمی کند و یکی از دلایل پرداخت سالیانه فست پرتال همین مورد است شاید از خود بپرسید که از کجا معلوم که ادعای ما در این مورد صادقانه است ؟پاسخ ما به شما این است "سود ما در سود شما نهفته است" تا زمانی ما سود خواهیم برد که شما از خدمات ما استفاده می کنید و اگر با ما قطع همکاری کنید این برای ما خوشایند نیست پس مطئن باشید تمام توان خود را برای پشتیبانی و جلب رضایت شما به کار خواهیم گرفت و با شما همراه خواهیم بود (حتی روزهای تعطیل!)


      6-قرار نیست که شما فقط یک سایت از ما تحویل بگیرید


در گذشته هم اشاره کردیم که اگر قرار بر این باشد یک سایت با کیفیت مثل فست پرتال بسازید،هزینه شما چند میلیون می شود.اما شاید به خود بگویید که بعد از چند سال،در آخر هزینه ای زیادی برای سایت خود پرداخت کرده اید درست است ؟پاسخ منفیست!حتی اگر مسائلی مثل پشتیبانی،هاست و موارد ذکر شده دیگر را فراموش کنیم باز هم یک مزیت مهم دیگر هم برای شما دارد.

حتما شما هم دوست دارید بعد از یک یا دو سال شکل شمایل سایت خود را از نو بسازید و آن را آپدیت کنید.در راه های دیگر،برای این کار شما باید از اول یک ساید جدید طراحی کنید این یعنی یک هزینه بالای دوباره

اما در فست پرتال شما تحت هیچ شرایطی مجبور به استفاده از یک طراحی نیستید.بلکه هر وقت بخواهید می توانید یک قالب جدید برای سایت خود انتخاب کرده و همان لحظه طراحی سایت خود را تغییر دهید.

سایت ساز فست پرتال یک سیستم کامل برای طراحی سایت و مدیریت آسان آن است،نه اینکه صرفا طراحی یک ساده که شما تحویل می گیرید،یک سیستم پویا که هر زمان که اراده کنید می توانید تغییرا بزرگی در وب سایت خود با استاندارد های لازم دهید.


      7-از ما آموزش رایگان طراحی سایت و مشاوره رایگان بگیرید 


قطعا می دانید که آموزش مسئله مهمی است . بدون آموزش،شما همیشه نیازمند دیگران هستید.بدون آموزش،شما هیچ تسلطی روی مسیر حرکت خود ندارید.اما آموزش برای شما هزینه بر خواهد بود. هزینه ای که شاید گاها به چند میلیون هم برسد.

با فست پرتال همه چیز فرق دارد،در فست پرتال ما با کمال میل به شما آموزش رایگان خواهیم داد و مسیر پیشرفت و رشد را به شما نشان خواهیم داد شاید بپرسید چرا؟باز هم تکرار می کنیم اساس کار ما معامله برنده برنده است.فقط در صورتی شما حاضر هستید سایت خود را تمدید کنید که برای شما سود دهی داشته باشد پس ما هم همراه شما خواهیم بود که به هدف خود برسید چون "سود ما در گرو سود شماست"در واقع اگر کمی در به صورت عمیق تر به موضوع نگاه کنیم فست پرتال به نوعی تضمین همراهی با شما خواهد بود.


      8-امکانات و قالب های جدید به صورت مداوم به فست پرتال اضافه خواهند شد


همراهی با فست پرتال به معنای پیوستن شما به مجموعه ی ماست.ما از سود سایت ساز فست پرتال برای پیشرفت کردن استفاده می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم  که امکانات شما آپدیت خواهند شد.

درست است که در حال حاضر هم سایت ساز فست پرتال یکی از بهترین گزینه های طراحی سایت است اما این برای ما کافی نیست و و تا زمانی که مطمئن نشویم سایت ساز فست پرتال از تمام جوانب عالیست و تمامی نیاز های شما را رفع می کند راضی نمی شویم.به همین خاطر است که بهص صورت مداوم تعدادی امکانات و قالب به فست پرتال اضافه می کنیم .


     9-دامنه شما در بسته های سالیه به صورت رایگان خواهد بود


علاوه بر هاست هر سایتی یک پیش نیاز دارد:یعنی یک آدرس اینترنتی مثل www.yoursite.com که سایت شما به آن متصل می شود.خرید دامنه نیز هم دقیقا مثل هاست،همیشه به صورت اشتراکی است.به این معنا که شما باید سالیانه دامنه را تمدید کنید.

سایت ساز فست پرتال دو مزیت مهم برای شما دارد.مورد اول اینکه شما از طریق پنل مدیریت فست پرتال می تواندی دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید و نیاز به استفاده از سرویس های دیگر ندارید مورد دوم اینکه در بسته های سالیانه از شما بابت تمدید دامنه هزینه ای دریافت نخواهد شد.


    10-سود ما در گرو سود شماست 


ما فست پرتال را با یک باور خلق کرده ایم.ما معتقدیم که حضور شما در فضای مجازی به سود ماست.از طرفی،شما با داشتن یک سایت می توانید خود را بهتر و آسان تر معرفی کنید درآمد خود را افزایش دهید از طرف دیگر حضور شما باری از دوش کاربران برداشته و نیاز آنها را در موارد خاص رفع می کند. ما فست پرتال را خلق کردیم تا شما با هزینه ای کم و به سرعت یک وب سایت با کیفیت داشته باشید.

ما زمانی می توانیم  حق سرویس کوچک سالیانه ای دریافت کنیم که شما یک وب سایت با کیفیت داشته باشید و قطعا برای رسیدن به این هدف همراه شما هستیم و به عبارتی سود ما در گرو سود شماست اگر شما از سایت خود سودی نکنید آن را تمدید نمی کنید و اگر تمدید نکنید این برای ما خوشایند نیست پس به عبارتی وارد یک معامله برد برد می شویم و به رشد همدیگر کمک میکنیم.